O nas

 

to firma fotograficzna, która w obecnej formie i siedzibie funkcjonuje już od 1989 roku. Jest kontynuacją fotograficznej działalności już w drugim pokoleniu. Fotografia w moim życiu zajmuje ważne miejsce. Jest dla mnie nie tylko źródłem utrzymania, ale również szeroko rozumianym sposobem na życie. Pierwsze moje kroki w tej dziedzinie stawiałem już, gdy byłem  małym chłopcem. Dzięki temu przeszedłem przez wszystkie etapy rozwoju fotografii – od zdjęć czarno białych do zdjęć kolorowych, aż po fotografię cyfrową. Zdobyte doświadczenia pomagają mi w codziennej pracy i dają możliwość sprostania oczekiwaniom moich klientów.

      Nasza oferta jest bardzo rozległa. Obejmuje usługi świadczone w siedzibie firmy takie jak zdjęcia paszportowe, dyplomowe, sesje ślubne, rodzinne itp., reprodukcje i odnawianie starych zdjęć, cyfrową obróbkę zdjęć itd. Wykonujemy również wszelkie zlecenia w terenie: śluby, wesela, chrzty, komunie, imprezy rodzinne, studniówki, różnego rodzaju sesje plenerowe.

     W siedzibie firmy prowadzimy  sprzedaż tzw.fotogadżetów, albumów, ram, antyram, filmów itp.

     Fotografia to nasza główna działalność, ale w ofercie mamy również takie usługi  jak drukowanie, ksero, skanowanie, wyrób pieczątek, bindowanie, dorabianie kluczy i.in.

     Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale także  do firm i instytucji.